ALANYA ULV İLAÇLAMA MAKİNELERİ

Alanya ULV ilaçlama makineleri konusunda hizmet sunmaktayız. ULV bir aerosel sisidir. Bu sis oldukça ince bir püskürtme ile meydana gelmektedir. ULV tekniği kullanılarak meydana getirilen zerreciklerin büyüklüğü 22-40 mikrondur.

ULV Avantajları

ULV tekniği her bakımdan avantajlıdır. İlacın dozunu en az düzeyde kullanarak, ekonomik tasarruf sağlar. Bunun yanı sıra az miktarlarda bile bütün haşere ve böcekleri kolay bir şekilde yok eder.  Haşere, böcek problemiyle, ULV ilaçlama makineleri ile yapılacak ilaçlama sonrasında, tekrar karşılaşmazsınız. ULV tekniği sağlığınıza zararlı bir uygulama değildir. Dünya Sağlık Örgütü bu tekniği onaylamaktadır. Haşereleri yok ederken çevreye zarar vermemektedir. Bu sayede tarla ve bahçelerinizde, ULV ilaçlama makineleri ile mahsülünüze ve bitkilerinize zarar gelmeden, ilaçlama yaptırabilirsiniz. alanya ilaçlama olarak ULV ilaçlama makinelerimiz ile sizlere az miktar ilaçla çok büyük alanları ilaçlama imkanı sunmaktayız. Bu makineler mazotun zararlı etkilerinden ve ekonomik maliyetinden kurtulmanızı sağlamaktadır.

ULV İlaçlama Makinelerinin Farkları

ULV ilaçlama makineleri, sizlere zaman ve emek tasarrufu sağlamaktadır. Pratik ve kolay kullanımı sayesinde işgücü maliyetlerini azaltabilirsiniz. Diğer ilaçlama makineleri ile uygulama sırasında ortaya çıkan nemlenme, ULV cihazlarda ortaya çıkmamaktadır. Yağmurlu günlerde bile ilaçlamaya uygundur. Bitkilere sıkı bir şekilde tutunarak, ilacın etkisini arttırmaktadır. İlacın ne oranda damlayarak uygulanacağını ayarlama imkanına sahipsiniz. Seralarda, açık arazilerde, haşerenin türüne göre gerekli miktarlarda ilaç uygulandığında oldukça verimli çalışmaktadır. Suda erime özelliğine sahip her türlü ilaç ile beraber kullanılabilmektedir. Bitkinin her noktasına ulaştığından haşerelerin kolay bir şekilde yok olmasını sağlamaktadır.

ULV İlaçlama Makinesi Özellikleri

Zafer ilaçlama olarak ULV ilaçlama makinelerimizle, her türlü haşere, böcek sorununuzu kökten çözmekteyiz. ULV ilaçlama makinelerinde elde kullanıma ve araç üzeri kullanıma uygun türler bulunmaktadır. Hastalık ve salgınlara karşı önlem olarak ULV ilaçlama makinesi ile ilaçlama yapabilirsiniz. Bu makineler yüzeyde sıvı bırakmama özelliği sayesinde ilaçlamada etkili sonuç elde etmektedir. Kaliteli mekanizması ve sağlam motoru ile herhangi bir arıza yaşamadan ilaçlama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Püskürtme ayarı ile uzaklığını ayarlayabilirsiniz. Yaklaşık 2 ile 6 metre aralığında püskürtme seçenekleri bulunmaktadır. Dezenfektan ve ilaç kapasitesi bakımından, ihtiyacınıza göre farklı ürünler bulunmaktadır.