ALANYA OTEL İLAÇLAMA

Antalya'nın Alanya bölgesi otel çeşitliliği açısından oldukça zengindir. Çevrede bulunan büyük ya da butik otellerde normal şekilde sık sık haşere girişine rastlanabiliyor. Gerek sirkülasyonun çok olması gerek bölgelerin dağlık ve ağaçlıklı alanlarda kurulu olması haşere oluşumuna neden olabilir. Antalya otel ilaçlama için firmamız son derece titiz şekilde çalışmaktadır. Her türlü böcek ilaçlamayı yaparak sizlerin ve misafirlerinizin sağlığını ilk sırada tutmaktayız. Otelinize gelen tüm misafirlerin rahatlıkla konaklaması için detaylı şekilde ilaçlama yapmaktayız. İlaçlama şirketimiz birçok farklı ilaçlama yaparak böceklerden uzaklaşmanızı sağlamaktadır. Böcekler çok hızlı şekilde üreyebilen ve oldukça küçük olan canlılardır. Hiç beklemediğiniz bir alanda aniden böcek türlerinden biri üreyebilir. Alanya ilaçlama olarak böcek türlerini tanıdığımızdan otelinizde çoğalmalarını engelliyoruz.

Alanya Otellerinde İlaçlama Hizmeti

İlaçlama hizmetimiz tüm böcek türleri için geçerlidir. Fare. sinek, arı, hamam böceği, bit, pire gibi tüm zararlı canlıların otele girişini engelliyoruz. Otelinizde gerek personelin, gerek evcil hayvanların gerekse kalmaya gelen misafirlerin rahatsızlık duymayacağı şekilde ilaçlama yapmaktayız. Yaptığımız ilaçlama tamamen otele standartlarına hitap edecek şekilde hassas bir uygulamadır. Firmamız otel ilaçlama için özel olarak eğitilmiş uzman personellerle çalışır. Uzman ilaçlama personelleri böceklerin çeşitlerini bildiklerinden gördükleri an ne şekilde ilaçlama yapılması gerektiğini anlar. Buna göre sıvı, katı ya da jel formda ilaç uygulamaları yapılır.

Alanya otel ilaçlama otel kapıları sürekli açık olduğundan belirli periyotlarla yapılması gereken bir işlemdir. Bizlere ilaçlama talebiyle gelen tüm otel sorumlularına bu konu hakkında özel bilgilendirme yapmaktayız. Haftada bir, on beş günde bir gibi uygulamalarla otel ilaçlaması yapıyoruz. Otele her an topraktan sebze meyve gelmesi, çok fazla insanın giriş çıkış yapması ve açık bir alana kurulu olması sık sık ilaçlama hizmetini gerektirmektedir. Genel ilaçlama hizmeti ya da belirli haşereye bağlı özel ilaçlama hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Böcek türleri ve ilaçlama uygulaması hakkında özel eğitim almış uzman kadromuz bu konuda başarılı şekilde sizlere yardım etmektedir. Otel büyüklüğü fark etmeksizin garantili uygulama anlayışımız vardır. Bunun için Alanya ilaçlama hizmetini firmamızdan rahatlıkla alabilirsiniz.