ALANYA ANTİMİKROBİAL

Alanya Antimikrobial şirketimiz evinizde ya da iş yerinizde istemediğiniz bütün haşerelere sizin yerinize çözüm bulmaktadır.

Garantili  Dezenfeksiyon

   Evinizde, balkon  ya da bahçenizde  sinek, böcek gibi birçok haşere yaşamaktadır. Bu haşerelerle bireysel ilaçlama işlemi  genellikle etkili olmadığı gibi  zaman ve para kaybına neden olabilir. Bir uzmanla çalışmanız her zaman daha etkili bir çözümdür. Çünkü uzmanlar hangi böceğe hangi ilacın etkili olduğunu bilerek müdahale etmektedir.

   İlaçlama kendi içinde oldukça özen ve uzmanlık isteyen bir alandır. Marketlerden aldığınız ilaçlar size sadece  geçici çözümler sunmaktadır. Bina  havalandırma boşluklarında, merdivenlerde hamam böceği, yaz aylarında daha sık görülen kara böcek, sinek gibi zararlı haşerelerin ilaçlanması Alanya antimikrobial ile çok daha hızlı ve etkilidir.

   Antalya'nın Alanya ilçesinde yer alan ilaçlama şirketimiz evinizde ki bütün zararlı organizmaları kısa sürede yok eder. Antimikrobial ilaçlama işlemleri oldukça geniş kapsamlıdır hem haşere yok eder hem de evinizi ya da iş yerinizi dezenfekte ettirmiş olursunuz. İş yerinizin faaliyeti ne olursa olsun doğru ilaçlarla dezenfekte edilmektedir.

Bakanlık Onaylı Ürünler

 Kurumsal ve ticari dezenfeksiyon ve  düzenli ilaçlama yapıldığı takdirde sirkülasyonun çok olduğu yerlerde bakterilerin taşınması engellemektedir . Binalarda, dairelerde, oteller gibi büyük işletmelerde yaşama olanağı bulunan kemirgenler ve  haşerelerin, verebileceği zararlardan kurtulmanın  en iyi yolu doğru ilaçlamadır. Alanya ilaçlama firmamızın kullandığı bütün ürünler sağlık bakanlığı onaylı ve  çalışan personelimizin tamamı alanında uzmandır.

  Bahçenizde, peyzaj alanlarında  veya balkonunuzda  oluşan kene, akrep, pire,fare, sivrisinek gibi haşereler sık ve hızlı üreyen organizmalardır. Ayrıca bu haşereler yürüdükleri için yemeklerinizde, oturduğunuz alanlarda, günlük kullandığınız kişisel eşyalar veya gıda maddelerinde gezebileceği için tiksindirici olabilir. Günümüz şartlarında hijyenin önemi salgın hastalıklarla en üst düzeye gelmiştir. Yaşam alanlarınızı dezenfekte ettirmeniz ve ilaçlatmanız  sağlık açısından büyük önem taşır. Mobil ilaçlama cihazlarımızla salgınlarda etkili olan mikropların ve bakterilerin yok edilmesi sağlanır.

Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet

    İlaçlama işlemlerinin insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. İşletmenizde gıda ürünleri varsa gıda mevzuatına göre düzenli aralıklarla ilaçlama zorunluluğunuz vardır. Üstün müşteri memnuniyeti, hızlı ve uzman çözümleri için Alanya ilaçlama firmamızı arayabilir,  fiyat teklifi alabilirsiniz