ALANYA İLAÇLAMA SERVİSLERİ

Alanya ilaçlama servisleri firmamızın başarılı şekilde verdiği hizmetlerden biridir. Açık ve kapalı tüm alanlarda bulunduğunuz bölgeyi başarılı bir şekilde dezenfekte ediyoruz. Gerek böcek ilaçlama gerek ortam sterilizasyonu hizmetleri olsun tüm hijyen işlerinde sizlerin yanındayız. Firmamız uzun süredir bu alanda uzman kadrosu ile çalışan bir firmadır. Üstün hizmet anlayışımız ile kaliteli ve başarılı ilaçlama yardımı vermekteyiz. Ofis, fabrika, sanayi, daire, villa, müstakil alanlar, hastahane, lokanta, cafe, gıda üretim tesisleri, okul ve otel gibi alanlarda ilaçlama yapmaktayız. Kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama çeşitlerinin tamamını uygulamaktayız. Haşerelerin çok yoğun olduğu bölgelerde gazlı kokulu ilaçlama sıvı püskürtmeli şekilde de kokusuz ilaçlama uyguluyoruz.

Alanya Haşere İlaçlama

Alanya ilaçlama olarak bulunduğunuz bölgedeki haşereleri uzaklaştıracak şekilde ilaçlama yapıyoruz. Yaptığımız başarılı uygulama sonrasında istenmeyen hiçbir böceğin alanda kalmayacağına garanti vermekteyiz. İlaçlama şirketimiz sıvı bazlı kokulu ve kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve farelere özel olan kapanlı katı ilaçlama yapmaktadır. Her haşerenin yaşadığı ortam koşulları ve dayanıklılığı birbirinden farklıdır. Bu nedenle her haşereye özel ilaçlama yapılması zorunludur. Aksi takdirde bir haşerenin diğer haşerelerden dayanıklılığı fazla ise ortamdan uzaklaşması zor olabilir.

Kokulu ilaçlamada kişiler bulundukları alanda tüm cam ve kapıları kapatmalıdır. Alan ilaçlama sonrasında da 2-3 saat kapalı kaldıktan sonra girilir ve birkaç saat havalandırılır. Fakat kokusuz ilaçlamada böyle bir durum yoktur. Yalnızca bu ilaçlama sonrasında birkaç saat temizlik yapılması uygun görülmez. İlaçlarımız hiçbir şekilde insan sağlığına zararlı değildir. Alanya ilaçlama servisleri yapan işletmemiz ilk sıraya insan sağlığını ve güvenliğini koymaktadır. İlaçlama yapılmadan önce kişilerin dikkat etmesi gereken açıkta gıda ürünü bırakmamaktır. Kokusuz ilaçlamada bu durum çok fazla önemsenmese de kokulu ilaçlama da ciddi önem taşır. Jel ilaçlamada ise hiçbir gıda, elektrik, oyuncak vb. ürünü kaldırmaya, uygulamanın ardından temizlik yapmaya gerek yoktur. Evcil hayvanlar için dahi oldukça sağlıklı olan bir hijyen uygulamasıdır. Firmamız tüm bu ilaçlama çeşitlerinin tamamını yapmaktadır. Burada haşerenin cinsi, çoğalma şekli, mevcut durumu gibi etmenler ilaçlama çeşidinin belirlenmesini etkiler.