ALANYA BÖCEK İLAÇLAMA

Alanya böcek ilaçlama birçok farklı böceğin ilaçlama yapıldığı yerdir. Özellikle bölgede otellerin fazla olması nedeniyle otellerden çok yoğun ilaçlama talebi gelmektedir. İlaçlama uygulaması ilaçlama yapılacak alanın metrekaresine göre değişebilir. Bu nedenle tüm ilaçlama firmaları telefonda yapılan ön görüşmede uygulama alanı büyüklüğünü sormaktadır. Ayrıca belirli çoğalma sağlanan haşere türü varsa bu da ilaçlama şeklini değiştirebilir. Böceklerin yoğunluğuna göre farklı ilaç kullanılması gerekmektedir. Firmamız Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktadır. Önceliğimiz her zaman insan sağlığını güvende tutmaktır. Yaptığımız uygulamaların hepsi %100 müşteri memnuniyetli olmuştur.

Böcek İlaçlama Türleri

Sıvı, jel, istasyon şeklinde ilaçlama uygulamaları yapıyoruz. Yaptığımız uygulamalarının farklı olmasının nedeni böceklerin de farklı yapılarının olmasıdır. Zafer İlaçlama olarak profesyonel uygulama hizmeti sürdürüyoruz. Alanında uzman olmayan firmaların yaptığı ilaçlama sonrasında bireylerin cildinde kızarıklık, leke, kaşıntı ve döküntü meydana gelebilir. Firmamızın yaptığı uygulamaların ardından hiçbir şekilde bu tarz şikayetler gelmemiştir.

Haşerelerin sık sık bulunduğu alanlarda milimetrik olarak jel ilaçlama yapılır. Fakat jel ilaçlamanın yetersiz kaldığı çok yoğun haşere bölgelerinde sıvı ilaçlama yapılabilir. Tüm bunların dışında istasyon şeklinde yapılan ilaçlama da fareler bünyesinde yapılan bir ilaçlamadır. Katı zehirli yem konulan istasyon kapana fare gelerek bu yemi yer. Daha sonra yuvasına gittiğinde yem zehri yayılır, fareyi ve diğer fareleri öldürür. Eski tip fare zehri ilaçlarının yerini artık daha sağlıklı bir uygulama olan istasyon uygulaması almıştır. Firmamız insan sağlığına ve doğanın döngüsüne zarar vermeyecek şekilde haşere uzaklaştırma yöntemleri uygulamaktadır.

Alanya böcek ilaçlama tüm haşere uzaklaştırması için yapılabilir. Birçok haşerenin dayanıklılığı çok güçlüdür. Bu nedenle özel ilaçlama yapılması gerekir. Eğer evinizde ya da iş yerinizde haşere tespit ederseniz hızlıca uzman bir ilaçlama firması ile görüşmelisiniz. Böcekler umulmadık şekilde hızlı üreyen canlılardır. Bazıları mikroskobik boyutta olduğundan görülmesi güçtür. Vücudunuzda kaşıntı ve kızarıklık belirtileri gördüyseniz evinizde haşere olma ihtimali yüksektir. Akrep ve yılan gibi zehirli canlılar için çok hızlı ilaçlama hizmeti almalısınız. Aksi takdirde ölüme varan ciddi sonuçlar meydana gelebilir. Sağlığınız için böcek üremesi görmediğiniz durumlarda dahi düzenli periyotlarda ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.