ALANYA KENE İLAÇLAMA

Yaz aylarında sayısının daha fazla arttığı ve çeşitli hastalıklara davetiye çıkardığı bilinen keneler Alanya kene ilaçlama ile en kısa sürede yok edilir. Bütçenize uygun ve insanlığını koruyucu yöntemler ile ilaçlama yapan Alanya ilaçlama bulunduğu bölgenin en önde gelen ilaçlama şirketi olan Zafer ilaçlama ile size kusursuz hizmet sunmaktadır. Evinizi ve evcil hayvanlarınızı Alanya kene ilaçlamaya güvenle teslim edebilirsiniz. Kene gibi birçok zararlı haşerenin çoğaldığı yaz aylarında bu hayvanların taşıdığı hastalıklara ve zararlı bakterilere karşı korunmanız için düzenli ilaçlama yapmalısınız. Düzenli ilaçlama ve bakım yaptırmazsanız kenelerden kaynaklı yüksek ateş, ciltte meydana gelen çeşitli döküntüler ve hatta tedavi edilmezse ciddi bazı hastalıklara yakalanabilirsiniz. Birçok çeşidi bulunan kenenin ülkemizde kahverengi köpek kenesi olarak adlandırılan türü yaygın olarak görülmektedir. Kene ısırığı ciddi enfeksiyonlara neden olabilir bu nedenle kene ilaçlama yöntemleri Alanya ilaçlama şirketi tarafından özenle yapılmaktadır.

Bir bölgeye tutunan kene beslenme ihtiyacını karşılamak için tutunduğu bölgede tükürüğünü kullanır bu tükürüğü nedeniyle hastalık yapıcı olan birçok bulaşıcı bakterileri ve hastalıkları insan vücuduna ve hayvanlara taşır. Bu nedenle birçok hayvan hatta evcil olanları bile ölmektedir. Kene yumurtaları veya yavru kenelerin sayısı 50.000’i aşabilir ve tutunduğu yere yani ev sahibine saldırabilir.  Köpek, kuş, kedi, inek ve diğer hayvanlara tutunan bu yavru keneler hayvanlarda kansızlığa ve kırmızı kan hücrelerinin eksikliği gibi birçok hastalığa neden olabilir. Zayıf ve yaşlı olan hayvanlarda kansızlıktan dolayı ölümler görülebilir.

Kene Derdine Son

Alanya’da alanında öncü bir ilaçlama şirketi olan Zafer ilaçlama ailenizi ve ailenizden biri olan evcil hayvanlarınızı kenenin neden olduğu kaşıntı ve zararlardan korur. Kenelerin yumurtalarını ve yavru keneleri bir bölgeden temizlemek zor olabilir. Ancak Alanya kene ilaçlama eşsiz yöntemi ile kene yumurtaları ve kene yavrularını ve daha sonra ortaya çıkacak keneleri evcil hayvanlarınızın yaşadığı bölgelerden tamamen arındırır. Alanya kene ilaçlama, kene ilaçlama konusunda öncü bir firmadır. Kendinizi ve hayvanlarınızın sağlığını Alanya ilaçlama ile koruyun. Bu zararlı haşerenin ve diğer haşerelerin olumsuz etkilerinden korunmak için Zafer ilaçlamayı seçin.