ALANYA İŞYERİ İLAÇLAMA

Dünyayı sarsan covid-19 virüsü ile beraber, insanlar evlerini veya iş yerlerini dezenfekte ettirmek istiyor. Kimi iş yerleri havalandırma yetersiz ve hava sirkülasyonunun olmadığı yerler olabiliyor. Bu durumda iş yerlerini, kafeleri, kahvehaneleri dezenfekte ettirmek ve ilaçlamak oldukça hijyenik bir yöntem ve virüsün daha fazla yayılmasını engelliyor.  Tabi dezenfektan işlemine ilaçlama ismi de verilebilir. İş yeri ilaçlamanın, hem çalışanlar hem de müşteriler bakımından artıları bulunur. Alanya işyeri ilaçlama  firması olarak korona ve diğer bakteri ve virüslerin yayılmasını önlemek için iş yerlerinize ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Dezenfeksiyon Nedir?

Dezenfeksiyon, cansız ortamdaki mikroorganizmaların azaltılması veya yok edilmesi işlemidir. Sürekli bulunduğunuz bir ortamlar, dezenfektan makineleri ile virüsten veya mikroplardan arındırılır veya minimuma indirilir.

İş Yeri Dezenfeksiyonu

Ülkemizde ve dünyada, her yıl yüz binlerce kişi gribal enfeksiyon hastalıklarına yakalanıyor.  Bazıları belki de vefat ediyor. Tabi bu hastalıkların maliyetleri de fazlaca oluyor. Bu hastalıklar, yüksek ilaç maliyetlerinin yanı sıra, iş gücü kaybını da beraberinde getiriyor. Özellikle korona virüsü sebebiyle, her ne kadar önlemler alınsa da çalışanlar bu virüse yakalanıp, hem sağlıklarından olup hem de iş gücü kaybına uğramaktadır. İş yeri dezenfeksiyon işlemi ile zafer ilaçlamafirmamızdan hizmet alarak iş yerlerinizi dezenfekte ettirebilirsiniz.

İş Yeri Dezenfeksiyonunun Faydaları Nelerdir?

Ülkemizde iş yerleri zaman zaman değişse de, genelde çok hava sirkülasyonu olmayan yerlerdir. Bu nedenle korona virüs de dahil, diğer mikroorganizmalar bu ortamlarda uzun süre yaşayabilir. Örneğin korona virüs metal bir yüzey üzerinde 72 saat aktif kalabiliyor. Bu metal yüzeyle temas edip de teneffüs eden biri ise bu virüse yakalanabiliyor. İşte bu nokta Alanya ilaçlama firmamız devreye girip, ilaçlama ve dezenfekte işlemlerini gerçekleştiriyor.  İş yeri ilaçlamanın faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • İş yerinizde bulunan bakteri ve virüsler yok edilir veya azaltılır.
  • Virüslerin çalışanlarınıza ve müşterilerinize bulaşmasını önlemiş olursunuz.
  • İlaç ve hastane maliyetlerinden kurtulursunuz.
  • Hastalık sebebiyle yaşanılan iş gücü kaybını minimuma indirirsiniz.

Siz de firmamızdan hizmet alarak hem iş çalışanlarınıza güvenli çalışma ortamı, hem de müşterilerinize sağlıklı alışveriş ortamı sunabilirsiniz.