ALANYA HAŞARE İLAÇLAMA

Alanya haşere ilaçlama ile firmamız tüm zararlı haşereleri ilaçlamaktadır. Kalorifer böceği, hamam böceği, tahta kurusu, bit, pire, fare, arı, sinek, karınca, gümüş böceği, güve, tesbih böceği, ağaç kurdu, Alman hamam böceği, beyaz toz böceği, kuş biti, uyuz, lağım sineği, Amerikan hamam böceği, çıyan, örümcek, kulağa kaçan böcek gibi aklınıza gelebilecek tüm böcekleri ilaçlıyoruz. Bahçeli evlerde, tarlada, fabrikada, lokantada, dairede, ofiste meydana gelen haşere oluşumlarına karşı tüm ilaç uygulamalarını yapmaktayız. Firmamız yaptığı ilaçlarda kesinlikle insan, evcil hayvan sağlığına zarar vermeden uygulama yapar. Eşyalarınız yapılan ilaçlama ile güven altına alınır. Haşereler çoğu zaman evdeki eşyalara dahi zarar veren canlılardır. Bu nedenle haşere üremesi bir mekanda zararsız gözükse bile son derece zararlı sonuçlar doğurabilir.

İlaçlama Servisleri Hakkında

Alanya ilaçlama olarak yaptığımız birçok ilaçlama uygulaması vardır. Kokulu sıvı ilaçlama, kokusuz sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama yaptığımız uygulamalardandır. Sıvı ilaçlar püskürtmeli şekilde yapılır. Genellikle haşerelerin tespit edildiği alanlarda, kapı önleri, duvar köşeleri, eşya çevreleri ilaçlanır. Jel uygulama ise sıvı ile katı arasında bir formdadır. Bu ilaçlama elektrik prizleri dahil her yere yapılabilir. Uygulaması ve etkinliği son derece fazladır. Genel bir ilaçlama yaptırmıyorsanız her haşereye uygun ilaç farklı olur. Haşereler yaşama tutunma olarak çok kuvvetli mücadele veren canlılardır. Bu nedenle de etkili ilaç kullanmak gerekir. Ayrıca haşere ilaçlamasının ardından belirli bir süre sonra daha tekrar ilaçlama yapılması gerekir. İlaçlama yapıldığında yumurta halinde olan haşereler birkaç gün sonra çıkıp tekrar üreyebilir. Bu durumda ilaçlama yapmanın bir anlamı kalmaz. Alanya haşere ilaçlama için ilk ilaçlamanın ardından bir hafta/15 gün sonra bir kez daha uygulama yapılması tavsiye edilir. Firmamız sağlığınızı ilk sıraya koyarak başarılı ilaçlama uygulamaları düzenler. Her haşere tespitine karşı farklı ilaçlama önlemleri almaktayız.

İlaçlanacak alana sterilize şekilde gelen uzman personellerimizle uygulama yapıyoruz. Özel araçlarda özel giysi, maske, bone ve eldivenlerle hijyene önem vererek ilaçlama yapmaktayız. Tüm personelimiz sektöründe başarılara imza atmış ilaçlama sertifikası olan başarılı kişilerdir. Güvenle bizlere ulaşarak haşereleri uzaklaştırabilirsiniz.