ALANYA OTOMATİK DEZENFEKTAN KABİNİ

Alanında uzman kadrosu ve ürünleri ile ilaçlama şirketimiz siz değerli müşterilerine VIP kalite hizmet sağlamaktadır. İnsan sağlığını tehdit edici zararlı kimyasalların aksine Alanya dezenfeksiyon tamamen zararsız teknikler ile virüslerden kurtulmanıza yardımcı olur. Hastalığın bulaşması ve yayılmasının en önemli nedenlerinden biri olan bakteriler ve mikroplar nedeniyle kullanım alanlarımızın dezenfekte edilmesi insan sağlığı için hayati bir önem taşımaktadır çünkü bu alanlarda bulunan virüsler dakikalar içerisinde birçok kişiye bulaşabilir ve birçok insanın sağlığını tehdit edebilir.

Dezenfeksiyon hastalıklara neden olan inaktif hastalık yapıcı bakterilere karşı korunmasınızı sağlar . Alanya otomatik dezenfektan kabini kullanımı kolaydır ve birçok kuruluş ve endüstri tarafından kendilerini ve iş yerlerini virüslerden, özellikle de en yeni Korona virüsten korumak için kullanılabilen % 100 mikropsuz cihazdır. Zafer ilaçlama tarafından sunulan dezenfeksiyon kabininin amacı güvenilir, steril sonuçlar elde etmektir ve  en yüksek standartlarda üretilmiştir. Alanya otomatik dezenfektan kabini, ısı veya kimyasal madde yükümlülüğü olmaksızın özellikle bakteri ve virüsleri öldürmek için kullanılır.

Günümüzde virüs, bakteri, mikrop türleri sayıları ve hastalığa neden olma riskleri gün geçtikçe artmaktadır. Yeni Coronavirus hızla artmakta ve tüm dünyada milyonlarca insanın ölümüne neden olmaktadır. Alanya Dezenfeksiyon tekniği bulaşıcı hastalıklarla mücadelede ön sıradadır. Birçok kuruluş ve firma, çalışanlarını ve işyerlerini korona virüsten korumak için bu metodolojiyi kullanmaktadır. Coronavirus ile mücadelede, son derece tehlikeli ve inaktif bir şekilde mücadele etmenize ve korunmanıza yardımcı olan zafer ilaçlama, otomatik dezenfektan kabini ultraviyole ışın tekniği ile size ve müşterilerinize en güvenilir hizmeti sunar.

Ultra Violet (UV) Işığı Nedir?

Ultra Violet Işık insan gözüyle görülmez, ancak bakterileri, mikropları, virüsleri ve diğer bir çok hastalık yapıcı bakterileri yok etmede en etkili bir yöntemdir. Elektromanyetik bir spektrumda X-Işınları ve Görünür Işık arasında bulunur. UV Işığının ayırt edici bir özelliği, dalga boyunun belirli bir aralığının (200 ila 300 nm arasında) mikrop öldürücü olarak sınıflandırılmasıdır. Bu, virüsler, bakteriler ve benzeri gibi mikroorganizmaları öldürme yeteneğine sahip olduğu anlamına gelir.

Alanya Dezenfeksiyon Kabini Nasıl Çalışır?

Alanya dezenfeksiyon fiziksel bir süreç yoluyla mikroorganizmaları öldürmek veya etkisiz hale getirmek için kullanılır. hastalık yapıcı mikropları ve bakterileri yok etmenin en kesin ve en hızlı yoludur. mikrop öldürücü etkisi sayesinde bakteriler ve hastalık yapıcı mikro organizmlar çoğalamaz ve daha fazla alana yayılamaz. UV Işığı ayrıca kolera, çocuk felci, tifo ve diğer parazitler hastalıklar gibi viral hastalıkların üretilmesinden sorumlu olan patojenik organizmalara karşı savaşabilir.  Bu dezenfeksiyon kimyasal olmayan bir işlem olduğu için herhangi bir kimyasal kalıntı bırakmaz. Sizlerde özellikle fazla insanın çalıştığı işyerlerinde gerekli hijyenik ortamı sağlamak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz