ALANYA HİJYEN EKİPMANLARI

Alanya Hijyen Ekipmanları ile ve son derece gelişmiş ilaçlama sistemleriyle hizmette sınır tanımıyor. Alanya zafer ilaçlama, her türlü hijyen işlemleri ve ekipmanları için başvurabileceğiniz bir adres.

Hijyen hayatın her noktasında kesinlikle olması gereken önemli bir kavramdır. Hijyen ekipmanı denildiği zaman akla onlarca temizlik malzemesi gelmektedir. Hijyenik olmak için sadece ortamın hijyenik olması, kişilerin hijyenik olması ya da ekipmanın hijyenik olması yeterli gelmez. Tüketilen gıdaların da hijyenik olması çok önemli bir detaydır.

Alanya İlaçlama bu bağlamda toprakta yetiştirilen çeşitli ürünlerin hijyenini sağlamak için de iş başında. Ürünleri, hastalıklardan koruma, yabancı otlardan ve çeşitli zararlardan koruma amaçları ile her işletmeye ve alana uygun ilaçlamalar yapılmaktadır.

İlaçlama işlemleri elle, traktör aracılığı ile ya da hava araçları kullanılarak, sıvı veya katı ilaçlar ile yapılan bir işlemdir. Araç ve ilaç kullanımını belirleyen nokta, kullanılacak alanın boyutu ve ilacın kullanım amacıdır.

Hijyenik Ortam Ve İlaçlama Alanları

Yiyecek üretimi yapılan alanlarda verim sağlamak ve ekonomik kayıpları önlemek amacıyla yapılan ilaçlama işlemleri aynı zamanda ortamların hijyenini sağlamak içinde yapılmaktadır. Bu kapsamda ilaçlama alanları; belediyeler, oteller, evler, depo alanları, tatil köyleri, iş yerleri, hastaneler, alışveriş merkezleri, okullar, site bahçeleri, tarlalar, ağaçlık alanlar, piknik alanları, çay bahçeleri vb. her yer olabilmektedir.

İlaçlama yapılmasının en büyük nedeni, ortamlarda sağlıklı bir şekilde hayatın devam etmesini sağlamak amacı ile rahatsızlık veren haşerelerden kurtulmaktır.

Doğru ilaçlama ile hem kendi sağlığımızı hem de ilaçlama yaptığımız alanlardaki sağlıklı ortamı oluşturabilmek için çok dikkatli çalışmaktayız. Bu bağlamada ilaçlama yapılırken, solunum ve deri sorunları yaşamamak için eldiven, maske ve çizme kurallarına uygun hareket ederek çalışma yapmaktayız. Ayrıca uygulamaların istenilen sonucu vermesi için ilaçlama saatlerine ve ilaçlama anında var olan hava koşullarına göre hareket etmekteyiz.

Zafer İlaçlama, ilaçlama işlemi uygularken, uygun ilacı seçtiğine ve yeterli dozda ilaç kullandığına ve alana uygun araç ve ilaç seçimine dikkat ederek işe başlar. Son derece önem verdiğimiz hijyen kuralları kapsamında, canlı ve çevre sağlığına önem vererek sunduğumuz çeşitli temizlik işlemleriniz ve hijyen ekipmanları için irtibata geçebilirsiniz.