ALANYA AKREP İLAÇLAMA

Genellikle kurak iklimleri seven akrepler yaşayabilmeleri için yuvalarını nem içeren bölgelere, yani su kaynakların yakınına, yaparlar.  Eğer bu mümkün değilse gereken sıvı oranını avlarından alırlar.  Alanya bu sebeple sadece turistleri çekmeye uygun bir bölge değil, aynı anda akreplerin de sevdiği bir bölge olmakta. Gündüzleri gölgelik yerlerde saklanan bu hayvanlar genellikle gece aktif oldukları için yuvalarını toprak altlarına veya kütüklerin, kayaların ve tahta döşeklerin aralarına yaparlar.  Evde ise musluk ve banyo borularının içinde, bahçede, apartmanların bodrum katlarında, otoparklarda, asansör boşluklarında veya çatı katlarında yuva yapmaktadırlar. Bu ilk bakışta ürkütücü gelse de Türkiye topraklarında zehirli akrepler bulunmadığını vurgulamakta bir fayda var. Alanya akrep ilaçlama yaşam alanlarınızda kendine yuva edinmiş akrepleri yok etmek için siz değerli müşterilerine  günün her saati hizmet vermektedir.

Akrepler daha çok gözle görülmeyen yerlere yuva yaptıkları için zaman zaman evleri, apartmanları ve iş yerlerini ilaçlatmak faydalı olacaktır. Ayrıca ilacın akrepler üzerindeki etkisi yavaş görüldüğü ve onları yavaş bir şekilde öldürdüğü için, ilaçlamayı akrepler evin belirli yerlerini sahiplenmeden önce yaptırmak daha etkilidir. İlaçlamada evin hiç bir yeri eksik kalmaksızın kokusuz olan sıvı forma sahip bir ilaç kullanılmaktadır. Bunun sayesinde ilaçlanan ortamı terk etmenize gerek kalmamakla beraber etkli bir sonuç almanızın önün de de engel bulunmamaktadır.

Doğru İlaçlamayla Akrepler Kabusunuz Olmaktan Çıksın

Böceklerden beslenen bu hayvanlar aynı anda küçük  hayvanları da avlaya bilirler. Avlarını küçük titreşimler sayesinde hissedip bulmaktadırlar. Küçük olan avlarını ezen bu hayvanlar büyük avları yakalayıp zehirlemektedir Her ne kadar ülkemizde zehirli akrep türleri bulunmasa da, çocuklar, yaşlılar ve kronik hastalıkları bulunan insanlar için tehlikeli olabilirler. Aynı anda alerjik reaksiyonlara yol açabilen akrep sokması tehlikesiz bir şekilde sonlanmaya bilir. Akrep sokmaları sinir sistemini hedeflemektedir bu sebeple kalıcı hasarlar görülebilir. Alanya ilaçlama tüm bu tehlikeleri önlemek için uzman ekibiyle yüzde yüz sonuç veren ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Genellikle yuvalarını bırakmadıkları ve sadece yem bulma veya çiftleşme sebebiyle yuvalarını terk ettikleri için  akrepleriaylar sonra fark etmek mümkün. Bu sebeple sorun fark edildiği an  önlem almakta büyük faydalar olacaktır. Sevdiklerinizi ve çalışanlarınızı korumak için erken hareket edin, bizi şimdi arayın. Size uygun bir fiyata sağladığımız ve sağlığınıza hiç bir zararı olmayan ilaçlarımızla kaliteli bir teklifte bulunalım. En kısa zamanda profesyonel çalışanlardan oluşan ekibimiz evinizi veya iş yerinizi ilaçlasın ve akrep sorunundan sonsuza kadar kurtulun.