ALANYA HİJYEN PASPAS

Hijyen paspas genelde metal malzemelerden, yoğunlukla alüminyum kullanılarak, ve kauçuktan üretiliyor. Talep halinde farklı renk ve malzeme seçenekleri mevcut. Alanya hijyen paspas Ameliyathaneler, yoğun bakımlar, çocuk bakım evleri gibi hijyenin önem taşıdığı yerlerde sıklıkla tercih edilmekte ve gerekli hijyeni sağlama konusunda oldukça etkilidir. Bunun dışında ayakkabı ile girilen şirket ve ofis benzeri yerlerde koruyucu işlev görüyor.  Yaklaşık 20 mm yüksekliğindeki çerçeve içinde kıvırcık adı verilen süngere benzeyen bir madde en üstte bulunur. Bir mekanizma yardımı ile dezenfektan ayakkabı ile temas anında ayakkabı ile teması anında köpük şeklinde yüzeye çıkar. Bu şekilde mikroorganizmaları yok eder.

Mekanizma 3 kısım olmak üzere incelenebilir. En üstte ayakkabı tabanındaki kirleri muhafaza etmek için tasarlanmış bir katman var. Ortadaki ara bölme alttaki dezenfektan ile üstteki kirlerin temasını engelliyor. Paspası çevreleyen su geçirmez madde ise dezenfektanın akıp gitmesine engel oluyor. Paspasa her basınç uygulanışında köpük şeklindeki dezenfektan yukarı çıkıyor. Ayaklar çekildiğinde ise  önceki haline dönüyor. Bu sayede kirler yüzeyde kalmış oluyor ve yüzeydeki kirler su ile kolayca temizlenebiliyor. Diğer yandan dezenfektanın kullanım ömrü uzatılmış oluyor.  Alt kısımdaki dezenfektan sıvı ve su ile karıştırılarak kullanıldığı için uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Zafer ilaçlama farkıyla kolayca ulaşabileceğiniz bu ürün, insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kullanılması zorunlu olarak görülebilir.

Hijyen Bezi İle Mikropsuz Yüzeyler

Hijyen Bezi korona virüs günlerinden detaylı temizlik yapmak isteyenler için son derece yararlı bir malzeme. Daha çok el ile yapılacak temizlik için üretilmiş bir malzeme. Bez kutu içinde parçalar halinde bulunuyor. Uygulanacak yüzey boyutuna göre ihtiyaç duyulan parça sayısı değişiyor. Ürün alkol bazlı yüzey temizleyici içeriyor ve koku oluşumunu engelliyor. Metal, granit, ahşap, plastik, elektronik yüzeyler ve diğer tüm yüzeylerde kullanımı mümkün. Zafer ilaçlama güvencesiyle tüm temizlik ve ilaçlama işlerinizde de kullanılan Alanya hijyen bez sayesinde temas ettiğiniz tüm yüzeyler tertemiz olacak.

Zafer ilaçlama ilaçlama alanındaki uzmanlığı ile titizlikle çeşitli firma ve kurumlara hizmet veriyor. Alanya hijyen paspas, hijyen bezi temininin yanı sıra farklı mekanlar için farklı ilaçlama seçenekleri ile hizmetinizde. Fırın, lokanta, cafe gibi mekanların yanı sıra evlere de hizmet veriyor.   Bunun yanında kokulu, kokusuz ilaçlamanın yanında müşterilerine jel ile temizlik seçeneği sunuyor. Firmamız müşteri odaklı ve esnek bir yapıda hizmet veriyor, dilediğiniz alan web  sitemizde yer alan iletişim kanallarından ulaşıp bilgi alabilirsiniz.