ALANYA EV DEZENFEKSİYON

Dezenfeksiyon, evimizde, işyerlerimizde ya da diğer yaşam alanlarımızda her türlü virüs, bakteri, mantar ve diğer sağlığa zararlı maddelerin temizlenmesi amacıyla kimyasal ürünlerle yapılan temizlik işlemidir. Dezenfeksiyon işleminin konusunda deneyimli kişiler tarafından ve dezenfeksiyon işlemlerine uygun cihazlar, makine ve ekipmanlarla yapılmalıdır. Bu işlem uzmanlık gerektirir, aksi taktirde sağlığınıza zarar veren sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Hepimiz temel yaşam alanımız olan, evimizin her köşesinin temiz, virüsten arındırılmış, aile fertlerimizin gönül rahatlığıyla evin içinde özgürce hareket edebileceği hijyende olmasını isteriz. Öyle ya 1.5 yaşındaki çocuğunuzun yere düşen emziğinin siz görmeden tekrar ağzına almasını hayal bile etmenin ne kadar acı verici olduğunu anlamak için çocuk sahibi olmanın gerekmediğini uzun yıllardır bilen firmamız Zafer İlaçlama, yıllardır dezenfeksiyon ve temizlik sektöründe, işini maksimum titizlikle yürüten çalışanlarımızla, en etkili ve kaliteli dezenfektan ürünlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Alanya Ev Dezenfeksiyon İşlemlerinde Nelere Dikkat Ediyoruz?

Öncelikle evler insanların en çok vakit geçirdiği yerler olması nedeniyle her yer temasın fazlaca olduğu alanlardır. Şirket olarak  Alanya ev dezenfeksiyon işlemlerinde kullandığımız ürünlerin dezenfekte etme konusunda etkili madde içermesine özellikle dikkat etmekteyiz. Bu sayede dezenfekte işlemi yapılan her yere güvenle temas edebilirsiniz.

Solunum yollarını olumsuz etkilemeyen, cildi tahriş etmeyen, eşyalar üzerinden leke ve koku bırakmayan, evde varsa hamile, hasta, çocuk, kısacası insan ve hatta evde evcil hayvanınız var ise sevimli dostunuza dahi asla zarar vermeyen dezenfektan ürünleri olmasına kati şekilde dikkat etmekteyiz.

Ayrıca kullandığımız ürünler geniş spektrum etkisine sahip olmakla birlikte her yüzey için örneğin, sıcak, nemli ve soğuk ortamda kullanıma uygundur. Alanya ilçemizin sıcak olması nedeniyle dezenfeksiyon işlemlerimizin bu koşullara uygun şekilde yapıldığını özellikle belirtmek isteriz.

Alanya Ev Dezenfeksiyon İşlemlerinde Neleri Dezenfekte Ediyoruz?

Zafer İlaçlama olarak halı, kilim, banyo, tuvalet, yastık, yatak, duvar, koltuk, kanepe, masa, sandalye, kapılar, kapı kolları, dolaplar, perdeler, tüm mobilyalar ve aklınıza gelebilecek, dezenfekte edilmesini istediğiniz her eşyanız dezenfeksiyon işleminden geçmektedir. Bunun yanı sıra tüm odalar v hijyenin en önemli olduğu banyo ve mutfaklarda ayrı ekipmanlar kullanılarak detaylı şekilde aynı işleme tabi tutulmaktadır.