ALANYA HASTANE DEZENFEKSİYON

Hastaneler, her gün onlarca kişinin sağlık ihtiyaçlarını karşılayarak, her saat halka hizmet veren yerlerdir. Bu yerlerde insanların her türlü sağlık probleminde onlara yardımcı olmak ve onları tedavi etmek üzere birçok sağlık personeli çalışmaktadır. Bu kadar insanın her gün bir arada bulunduğu bu mekanlarda, dışarıdan içeriye taşınan böcekler ve böcek yumurtalarına sık sık rastlanmak mümkündür. İçeriye kolayca taşınıp yerleşebilen böcekler kısa sürede çoğalmakta ve rahatsız edici boyutlara ulaşmaktadır. Bunun için hastanelerde dezenfeksiyon işlemi önemli bir yer tutmaktadır. Ülkemizin diğer hastanelerinde olduğu gibi, Alanya ilçemizde de dezenfeksiyon işlemi büyük bir gereklilik oluşturmaktadır. İnsanların ihtiyaçlarına cevap veren her ortamda olduğu gibi hastanelerde de temizlik ve hijyen konusu hayati önem taşımaktadır. Yeterince temiz ve hijyenik olmayan hastaneler, sağlık problemlerine iyi bir şekilde cevap veremezler. Bu nedenle Alanya hastane dezenfeksiyon işlemlerini titizlikle yürütecek olan firmamız bu ihtiyaca en iyi şekilde cevap vermektedir.

Hastane Dezenfeksiyon İşlemi

Gün içinde kullandığımız, girip çıktığımız her yerin temiz ve dezenfekte edilmiş olması büyük önem taşımaktadır. Konu sağlığımız olduğunda ilk aklımıza gelen yerler olan hastaneler için, dezenfeksiyon işlemi olmazsa olmazdır. Alanya hastane dezenfeksiyon işlemleri için hizmet vermekte olan firmamız, işlemleri gerçekleştirirken son derece titiz çalışmaktadır. Çünkü hastanelerde yapılacak ilaçlama ve dezenfeksiyon işlemlerinde çok daha dikkatli ve titiz çalışılmak gerekmektedir. İlaçlama işlemi sırasında hastanede yatarak tedavi gören hastaların dışarıya çıkartılması mümkün olmamaktadır. Bu nedenle dezenfeksiyon işleminin insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde ve kokusuz biçimde yapılması gerekmektedir. Biz de Zafer İlaçlama şirketi olarak bu noktalara son derece özen göstererek ilaçlama işlemi yapmakta ve hastanelerin dezenfeksiyon ve temizlik işlemlerine katkı sağlamaktayız.

 

Her geçen gün gelişmekte olan firmamız daha temiz ve hijyenik koşullarda yaşanması için müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır.  Hastane dezenfeksiyonişlemlerinde güvenilir bir firma olarak tercih edilen firmamız müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinerek, yetkin ve güler yüzlü personelleriyle, kaliteli dezenfeksiyon malzemeleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.