ALANYA KÜMES İLAÇLAMA MAKİNELERİ

Ülkemizde ekonomik değeri yüksek olan etleri ve yumurtaları ile besin ihtiyacımızı karşılayan tavuk, hindi, ördek ve kaz gibi kanatlı hayvanlar yaygın olarak kümeslerde yetiştirilmektedir. Kümes hayvancılığının tercih edilen bir sektör olmasının nedeni bu hayvanların etinin kırmızı ete nazaran daha ucuz, yine etinin ve yumurtalarının kolesterol seviyesinin düşük olması, besin değerinin yüksek ve protein kaynağı açısından zengin olmalarıdır.

Kanatlı hayvanların kümesler ve çiftlikler gibi dar alanlarda yetiştirilmesi, buraların belli periyotlarda temizlenmesi, bakteri ve sağlığa zararlı maddelerden arınması, böcek, pire, sinek, haşere ve bit gibi canlılardan arınması, kanatlı hayvanların sağlığı ve onlardan elde edilen ürünlerin sağlıklı olması açısından büyük önem taşımaktadır. Kümes ve çiftliğinizi sadece zararlı canlılardan değil kötü kokulardan da arındırmanız yapmış olduğunuz kümes ve çiftlik hayvancılığı işinizi hijyenik şartlarda yürütmenizi ve bu işten keyif almanızı sağlayacaktır. Kümes ve çiftlik ilaçlama konusunda etkin ve kaliteli hizmet sunan şirketimiz Alanya kümes ilaçlama Makineleri ile ile kümes ve çiftliklerinizi ilaçlayarak tüm zararlı etkilerden koruyoruz. Bu sayede hayvanlar için hijyenik bir yaşam alanı, kümes ve çiftlik sahibi olanlar için ise gönül rahatlığıyla hayvanlar ve sağlıklı ürünler yetiştirip, ekonomiye katkı sağlamalarına destek oluyoruz.

Alanya Kümes Ve Çiftlik İlaçlama İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Firmamız Alanya çiftlik ilaçlama işlemini en son teknoloji kullanılarak üretilen ilaçlama makineleri ile kümes ve çiftliklerinizde ki haşere, pire, bit, böcek ve sineklerden tamamen temizliyoruz. Zafer ilaçlama ayrıcalığı ile ile haşere üreme ortamını gidererek hayvanlarınızdan yumurta almak için kümese girdiğinizde ferah bir ortam görmenizi sağlıyoruz. İlaçlama işlemi yapılırken daha önce ilaçlama işlemini defalarca yapmış, işinin ehli olan tecrübeli personelimiz, hayvanlarınıza zarar vermeden tepeden tırnağa her yeri haşerelerden temizlemektedir.

Siz de biliyorsunuz ki kümesler ve çiftlikler kalabalık hayvan yoğunluğunun olduğu, birine hastalık geçtiğinde diğerlerini kısa sürede etkileyen silsile halinde tüm hayvanların zarar görebileceği yerlerdendir. Dolayısıyla periyodik olarak ilaçlama yaptırmanız hem sizin hem hayvanlarınız açısından önem taşımaktadır. Şirketimiz Zafer İlaçlama ile bu konuda tüm problemlerinizin çözümü için her zaman yanınızdayız. Para kazanmak için giriştiğiniz bu işte her şeyin istediğiniz gibi olmasını istiyorsanız  bizimle iletişime geçin sizlere destek olalım.