ALANYA İŞYERİ DEZENFEKSİYON

Alanya İşyeri Dezenfeksiyon sayesinde ev ve iş yerlerinizdeki gözle görünmeyen virüs, mikrop, bakteri ve her türlü haşereden kesin ve hızlı bir şekilde kurtulun!

2019 yılı itibariyle Çin'de görünen ve çok kısa sürede tüm dünyaya yayılan Corona virüs salgını ülkemizde halen toplum sağlığını olumsuz olarak etkilemeye devam etmektedir. Başta Corona virüs olmak üzere her türlü virüs, mikrop ve bakterilere karşı tek çözüm yolu ise doğru ekipmanlarla ve alanında uzman kişilerce yapılacak olan dezenfektan işlemleridir. Zafer İlaçlama, alanında uzman ve deneyimli çalışanlarıyla uzun süredir müşterilerimizin dezenfeksiyon ve ilaçlama sorunlarına hızlı ve kesin çözümler üretmekte gurur ve mutluluk duymaktadır.

Dezenfeksiyon Ve İlaçlama İşlemlerinin Uygulanışı

Ev ve iş yerlerinin dezenfeksiyonunda amaç virüs ve bakterilerden kurtulmak olsa da kullanılan tek bir kimyasal formül aynı anda hem bakterileri hem de virüsleri yok edememektedir. Bu sebeple dezenfeksiyon işlemleri mutlaka deneyimli bir ekiple ve doğru ekipmanlarla yapılmak zorunda olup Alanya İşyeri Dezenfeksiyon ekibi müşterilerimize her türlü virüs ve bakterilere karşı tam koruma vadetmektedir.

Firmamız, ilk olarak her  müşterimizin kişisel istek ve beklentilerini nazara alarak dezenfeksiyon işlemi yapılacak olan mekanın özelliklerini de hesaba katarak uygun bir yol haritası belirlemekte, daha sonrasında ise doğru kimyasal ilaç ve malzemeler kullanarak sorunların kesin ve en hızlı şekilde çözüme ulaşmasını sağlamaktadır.Zafer İlaçlama tarafından kullanılan malzemelerin tamamı ilgili kanun ve yönetmeliklerde belirtilen kriterlere sahip olup kullanılan malzemelerin hiçbirisi insan sağlığı açısından herhangi bir tehlike oluşturmamaktadır.

7 Gün 24 Saat Hizmet

Alanya İşyeri Dezenfeksiyon, Zafer İlaçlama, uzunca bir süredir dezenfeksiyon ve ilaçlama sektöründe hizmet veren bir firma olup müşteri hizmetleri telefon numaralarımız günün her saatinde müşterilerimize açıktır. Müşteri memnuniyetine önem veren ve bu sayede sektörde kalıcı olan firmamız siz müşterilerimizin her türlü ilaçlama ve dezenfeksiyon sorunlarına karşı danışmanlık hizmeti vermekte, uygun fiyat seçenekleri ile her türlü virüs, bakteri, mikrop ve haşere sorunlarına hızlı ve kesin çözümler sunmaktadır.

Çalışma Alanlarımız

 Başta potansiyel risk grubunda olan ve insan sirkülasyonunun fazla olduğu AVM, fabrikalar, hastaneler ve okullar da dahil olmak üzere tüm ev ve iş yerlerinde hizmet vermekteyiz.