ALANYA KUŞ KOVUCU CİHAZLAR

Kuşlara zarar vermeden ve doğanın dengesini bozmadan çevrenizdeki kuşları uzaklaştırabilirsiniz. Alanya kuş kovucu cihazlar hiçbir şekilde canlılara zarar vermez. İç ve dış mekanlarda kullanabilen cihazlarımız zararlı madde içermeyen ilaçlamaya sahiptir. Kuş kovucu cihaz programlanmış birtakım seslere sahiptir. Bu sesler sayesinde kuşlar bulundukları alandan uzaklaşmaları gerektiğini anlar. Programlanmış kuş uzaklaştıran seslerden herhangi birini seçerek kuşları kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Bu sesler doğal seslere en yakın frekanstadır ve kuşlar bölgede bir tehlike olduğunu düşünerek uçup gider.

Kuş Uzaklaştıran Cihaz

Firmamızın sizlere sunduğu kuş kovucu cihaz her türlü hava şartlarında kullanıma uygundur. Cihazın sesinin frekansını, şiddetini ve devreye gireceği çıkacağı saatleri özel olarak kendiniz ayarlayabilirsiniz. Güvercin, martı, karga ve serçe gibi birçok kuş türü bu cihaz sayesinde uzaklaştırılabilir. Tarlada, evde, depoda, açık park alanlarında, havaalanlarında, binaların çatılarında, ahırda bu cihazı kullanabilirsiniz.

Alanya kuş kovucu dikenler de cihaz gibi kuş kovar özelliktedir. Paslanmaz çelik çubuk dikenler her türlü hava şartlarına ve ortama dayanıklıdır. Güneşin zararlı ışınlarından kesinlikle etkilenmez. Dikenler uzaklaşmasını istediğiniz kuş türüne göre farklı boyutlarda üretilir. Uygulanacak zeminin durumuna göre de farklı şekilde montajı yapılır. Çatıda ya da bahçede kullanabileceğiniz teller kuşları kesinlikle öldürmez. Uç kısmı küt olduğundan öldürücü etkisi yoktur. Uzun ömürlü, dayanıklı, şeffaf olduğundan estetik görünüme sahip ve esnektir. Ayrıca oldukça da ekonomik bir üründür. Orjinal granül ham maddesine sahip olduğu için U.V ışınlarına karşı dayanıklıdır.

Zafer ilaçlama firması olarak önceliğimiz her zaman sağlık ve güvenliktir. Kuşları öldürmeden uzaklaştıran kuş kovar sistemlerimiz ile istenmeyen kuşları uzaklaştırıyoruz. Firmamız bu alandaki tecrübesi ve bilgisi sayesinde kokusuz, zararsız etkin ilaçlama yapmaktadır. İnsanlara oldukça yakın yaşayan kuşlar kovucu sistemimiz sayesinde bitkilerinize, gıdalarınıza, eşyalarınıza ya da sizlere zarar veremiyor. Sistemimiz kuşların yuva yapmasını, tünemesini ve konmasını engeller nitelikte üretilmiştir. Ses sistemi dışında lazerle uzaklaştırılan kuşlar da vardır. Lazerli kuş kovucu değişen renklerle ve şekillerle kuşların aklını karıştırır. Böylece bu bölgeden uzaklaşmaları gerektiğini düşünürler. Teller de cihazlar da ekonomik ve %100 müşteri memnuniyeti olan ürünlerdir.