ALANYA SERA İLAÇLAMA MAKİNELERİ

Alanya sera ilaçlama herhangi bir olabilecek hataya izin vermemesi gereken bir ilaçlama türüdür. Yanlış yapılan ilaçlama sonucu insan sağlığı tehlikeye atılır. Seralarda bitki yetiştirildiği için böcekleri çekme özelliği ve olasılığı yüksektir ve buna karşı yapılacak doğru sera ilaçlama ile böcekler kontrol altına alınır. Burada kullanılacak olan sera ilaçlama makineleri büyük önem taşımaktadır. Kullanılan kaliteli ve doğru makineler ile zamandan tasarruf sağlamış olursunuz. İlaçlama söz konusu olduğunda kaliteli makineler kullanılmadığı takdirde insan sağlığını olumsuz etkileyen izler bırakabilir. Aynı zamanda iş gücünden de tasarruf etmek için sera ilaçlama makineleri kullanılmaktadır.

Alanya Sera İlaçlama Makineleri Nelerdir

Sera gibi alanlarda olabilecek çeşitli sayıda böcek türü vardır. Böceklerin boyutu ve yapısından dolayı bazen kullanılan ilaçlama yöntemleri eksik kalabiliyor. Bunun için sis bulutu oluşturup böceklerin girebileceği her yere ulaşabilme gücü olan sera ilaçlama makineleri kullanılmalıdır. Kaliteli sera ilaçlama makinesi tercih ettiğinizde seranıza girmeden dahi ilaçlama yapabilmeniz mümkündür. Vücudunuzu ilaç kalıntılarından ve sonradan oluşabilecek kanser, astım gibi hastalıklardan kendinizi korumak istiyorsanız kaliteli ve son teknoloji ürünü olan makineleri kullanmanız gerekmektedir. Firmamıza bu konuda güvenebilirsiniz. İşinde usta kişiler ile birlikte çalışarak ve aynı zamanda teknolojik ve sağlığınızı göz önünde bulundurarak kaliteli makineler ile ilaçlama yapmaktadır. Firmamız Alanya sera nemlendirme ile yaz aylarında yüksek sıcaklıklardan dolayı seralarda verimsizlik yaşanmaması için nem oranını dengede tutan sera nemlendirme de yapmaktadır. Kullanılan makineler ile buharlaşma yoluyla havanın ısısı alınıp daha sonra nemlendirmeye dönüştürülerek serada yetişen bitkiler için uygun ortam oluşturur.

Alanya Sera İlaçlama Makineleri Nasıl Kullanılır

Zafer ilaçlama ile zaman ve iş gücünden tasarruf sağlamış olursunuz. Saatlerce hortumlarla serada uğraşıp, aynı zamanda zararlı kimyasal maddelerin etkisi altında kalmaktansa ilaçlama makineleri kullanan bir ilaçlama şirketi ile çalışmak daha doğrudur. Kaliteli makineler ile yaklaşık 1 hafta ile on gün arasında değişebilen bir süre ile birlikte seranız doğru bir şekilde ilaçlanmış olur. Siz de hem sağlığınızı korumuş olursunuz hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz hem de gereksiz yere yorulmamış olursunuz.