ALANYA SPERLİK

Alanya, Akdeniz kıyılarında bir yerdir. Bu nedenle Alanya ilaçlama firması özellikle bahar ve yaz aylarında düzenli olarak ilaçlamalar yapar. Sağladığı güvenilir ortamlar sadece sokaklar ya da bahçeler değildir. Aynı zamanda ev ve iş yerlerine gelerek çalışmalarını gerçekleştirir. İlaçlama yaparken çalışanlarının ve bizlerin güvenliği açısından gerekli önlemleri her zaman alır çünkü, kullanılan ilaçlar insan sağlığı için tehlikelidir. Bu yüzden sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılmaktadır. Alanya ilaçlama firması, bu güne kadar yaptığı tüm ilaçlamaları mükemmel sonuçlar ile tamamlamıştır. Yaptığı çalışmalar arasında tüm zararlı hayvan türleri ve virüsleri yok etmeye yönelik çalışmalar bulunmaktadır. Bu ilaçlamaları yaparken hiçbir şekilde yer ve bölge ayırt etmez.

Firma için önemli olan nokta çevremizin temiz ve sağlık koşullarına uygun olmasıdır. Oteller, evler, villalar, okullar, depo, bodrum ve iş yerlerinde ilaçlamalarını gerçekleştirir. Dezenfeksiyon için kullanılan ürünler son derece kalitelidir. Her zaman teknolojiyi ve yeni ilaçlama malzemelerini takip ederler. Son zamanların en büyük sorunu Covid-19 çalışmalarına da destek sağlar ve virüse uygun temizlik çalışmaları yürütür. Firmanın asıl hedefi bizlerin ve çalışanlarının can güvenliğini korumaktır. Bunun için her geçen gün kendisini geliştirir ve çalışanlarını büyük bir özenle seçer. Çalışanlarına ise son derece üst düzey koruma sağlar. Bu koruma kıyafetleri onların sağlığı açısından çok önemlidir. Gerekli olan kıyafetleri tüm çalışanlarına kullanması için ücretsiz olarak verir.

 

Alanya İlaçlamadan Siperlik Hizmeti

Alanya siperlik, tulum, maske, eldiven ve gerekli olan her şeyi ilaçlama işinde çalışanlara ve iş yerlerinde ihtiyaç duyan müşterilerine sunar.Siperlik için bir sürü model vardır ancak en uygun olanı ağız bölgesininde kapalı olduğu modellerdir. Siperlik kafanın arkasından bağlanılır. Cam görünümlü bölümü, hem yüksek koruma için hemde nefes almayı engellemeyecek şekilde tasarlanmıştır. Normal bir solunum seviyesi ile insanların zorlamadan rahatça işlerini yapmasını sağlar. Siperlik nefes alma bölgesinde filtre bölümü bulundurur. İlaçlama uygulamaları için filtreler özel olarak tasarlanmıştır. Tekrar kullanım için filtreler değiştirilme özelliğine sahiptir. Ayrıca görüş açısını engellemeyecek şekilde tasarlanmıştır. Arkadan bağlanan kayışı sabit değildir. Her kafa boyutuna göre ayarlanma yapılabilinir. Özellikle insan sağlığına zararlı yoğun ilaçlamalarda bir numaralı siperlik olarak tercih edilir.