ALANYA HAMAMBÖCEĞİ İLAÇLAMA

Alanya Hamamböceği İlaçlama ile evinizde, iş yerinizde ya da herhangi bir yerde bulunan hamam böceklerinden  kolayca kurtulmanız mümkün olacaktır.

Hamam böceği, başucunda iki anteni olan, omurgası olmayan, altı bacağı bulunan, küçük yapılı bir böcektir. Boyları 1 ile 4 santim arasında değişmektedir. Koyu siyah renktedirler. Çok hızlı hareket etmektedirler. Işıktan ve aydınlıktan hiç hoşlanmazlar. Işık gördükleri anda ya hızla kaçmayı denerler ya da oldukları yerde ölü gibi dururlar. Çok hızlı hareket ederler. Gizli radarları sayesinde gece zorlanmadan yiyecek aramaya çıkarlar. Çok hızlı ürerler. Bir dişi bir daha çiftleşmeye gerek duymayacak kadar sperm üzerinde taşır. Yumurtalarını genellikle duvar çatlaklarına, tahta aralarına, parke altlarına, buzdolabı altına, bulaşık makinesi altına, çamaşır makinesi altına, elbise dolabına, duvar diplerine yani genellikle insanların ulaşması zor, görmesi pekte mümkün olmayacağı alanlara bırakırlar.

Hamam Böceği Hangi Hastalıkları Taşır?

Hamam böcekleri lağımlardan, banyo lavabo deliklerinden, mutfak lavabo deliklerinden, çamaşır makinesi giderinden, bulaşık makinesi giderinden yani kısacası çok pis yerlerden çıkmaktadırlar. Bu yüzden yıkamadan yediğimiz sebze ve meyvelerden bulaşabileceği gibi açıkta bıraktığımız yiyeceklerden de bulaşırlar. Hamam böcekleri pis bölgelerde yaşadıklarından dolayı çeşitli hastalıkları taşırlar ve bazı rahatsızlıklara sebep olurlar. Bunlar;

  • Gıda zehirlenmesi
  • Astım mikrobu
  • Birçok deri hastalığı
  • Verem mikrobu
  • Alerjik hastalık
  • Hepatit virüsü
  • Dizanteri mikrobu

Bu kadar çok hastalık ve rahatsızlığa sebep olan hamam böceğini yaşadığımız bölgede gördüğümüz anda Alanya Hamamböceği İlaçlama kısmına başvuru yapmak gerekmektedir. Zafer İlaçlama güvencesi ile bulunduğunuz alanları ilaçlatarak hamam böceklerinden kurtulabilirsiniz.

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böcekleri yemeden bir ay, hiç su içmeden de on gün gibi bir süre yaşamaktadırlar. Kafası kopmuş bir şekilde bir hafta yaşamlarını sürdürebilirler. Bu durumda onların ne kadar güçlü ve ölümlerinin zor olduğunu göstermektedir. Onları yok etmek için alacağınız basit ilaçlar pek tesirli olmayacaktır. Alanya Hamamböceği İlaçlama havanın sıcak ya da soğuk olduğu fark etmeden ilaçlamanızı yaptırabilirsiniz. Zafer İlaçlama bu konuda hassas davranarak hamam böceklerinin yumurtasının ve kendilerinin bulunabileceği alanlarda ilaçlama işlemlerini yaparak sizi birçok hastalık taşıyan böceklerden en kısa sürede kurtaracaktır.