ALANYA TEMASSIZ DEZENFEKSİYON STANDI – CİHAZI

Alanya Dezenfeksiyon Cihazı, Covid-19 salgını neticesinde sıklıkla duyulan temizlik ihtiyacını, kolay bir şekilde karşılamak için tasarlanan bir cihazdır.

Temassız Dezenfeksiyon Standı Nedir?

Temassız dezenfeksiyon standı ellerinizi kolay bir şekilde dezenfekte etmeniz için tasarlanmıştır. Covid-19 salgınının en büyük yayılma yollarından biri başkalarıyla korunmasız bir şekilde temas halinde olmaktır. Bu nedenle çok kalabalık ortamlarda, market ve mağaza girişlerine yerleştirilen dokunmatik dezenfektanlar tehlike oluşturmaktadır. Bu nedenle temassız dezenfeksiyon ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Temassız özelliği sayesinde dezenfeksiyon sıvısını almak için herhangi bir yere dokunmanıza gerek kalmayacaktır. Sensörleri sayesinde elinizi algılayan bu stant ile ellerinizi hiçbir yere dokunmadan dezenfekte hale getirebileceksiniz.

Temassız Dezenfeksiyon Standı Özellikleri

Alanya ilaçlama hizmetleri açısından özellikle salgın döneminde profesyonel bir şekilde yürüttüğümüz hizmet yaklaşımımızı, temassız dezenfeksiyon standı ile de sürdürmekteyiz. Bu standımız virüsün hızlı bir şekilde yayılmasının önüne geçmek üzere tasarlanmıştır. Uygun tasarımı açısından birçok alanda kullanıma uygundur. Dükkân giriş ve çıkışlarında, apartman ve site girişlerinde, işyerlerinde ve ofislerde rahatlıkla kullanılabilir. Estetik tasarımı ve uygun boyutlarıyla zarif bir görünüşe sahiptir.

Temassız Dezenfeksiyon Standı Neden Önemli?

Temassız dezenfeksiyon standı birçok açıdan önemlidir. Evinizin dışında akşama kadar belki yüzlerce insanla karşılaşmakta ve yüzlerce yüzeye dokunmak sorunda kalmaktasınız. Bu durumlarda her zaman yanınızda dezenfektan taşıma şansınız olmayabilir. İhtiyaç duyduğunuz dezenfektana her yerde ulaşabilmek için, temassız dezenfeksiyon standı ihtiyacı doğmuştur. Zafer ilaçlama olarak özellikle market, mağaza sahipleri, esnaflar için dezenfeksiyonun oldukça önemli olduğunun bilincindeyiz. Müşterilerden, ziyaretçilerden ya da çalışanlardan kaynaklanan bir virüs sizi hem sağlığınızdan edecek hem de işletmenizin imajını olumsuz yönde etkileyecektir. Bu nedenle giriş ve çıkışlarda kullanacağınız temassız dezenfeksiyon stantları ile kendinizi koruyabilirsiniz.

Temassız Dezenfeksiyon Standı Kullanım Alanları

Temassız dezenfeksiyon stantları iç ve dış mekanlarda kullanım açısından uygundur. Özellikle çok fazla kişinin girip çıktığı mekanlar için tercih edilebilir. Eğer yerini değiştirmek isterseniz portatif yapısı sayesinde istediğiniz noktaya taşıyabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam yapısıyla darbelere karşı dayanıklıdır. Kolay kolay kırılmaz. Bu sayede sorunsuz bir şekilde Covid-19 salgınına ve diğer bulaşıcı hastalıklara karşı önleminizi alabilirsiniz.